Realizujemy marzenia
Największy portal bezpośrednich ogłoszeń nieruchomości
Dodaj ogłoszenie na 120 portali ogłoszeniowych
...i sprzedaj swoją nieruchomość bez pośredników

 

Strona www.120portali.pl to profesjonalna platforma skutecznie rozwiązująca problemy z zamieszczaniem ogłoszeń w internecie. 

Serwis automatycznie przesyła/umieszcza ogłoszenia na około 120 portalach związanych z rynkiem nieruchomości w całej w Polsce. 

Ta innowacyjna platforma umożliwi Ci publikację ogłoszeń na około 120 portalach nieruchomości w Polsce, docierając codziennie do milionów użytkowników internetu.

Niewielkim kosztem, jedynie kilka groszy za portal, Twoje ogłoszenie zyskuje znaczny zasięg, z możliwością publikacji na stronach internetowych, a także na Facebooku/ Instragramie w krótce Twitter.

Dodanie ogłoszenia przez portal www.120portali.pl to przemyślana inwestycja, która przyspiesza proces znalezienia nabywcy lub najemcy na Twoją nieruchomość.  

Serwis www.120portali.pl, oparty jest na bardzo zaawansowanych systemach informatycznych, umożliwia Ci to automatyczną dystrybucję ogłoszenia po całym internecie.


Portale, czekają na Twoje ogłoszenie!


Gwarantujemy profesjonalizm i skuteczność, to oznacza, w czasie 48-72h godzin od momentu dodania ogłoszenia wraz ze zdjęciami oraz sfinalizowania płatności, (zaksięgowania płatności) za emisję, ogłoszenie wraz ze zdjęciami zostanie rozesłane na portale z wybranego przez Ciebie pakietu.

Więcej szczegółów na temat działania serwisu znajdziesz w zakładce JAK TO DZIAŁA oraz w regulaminie.
Pamiętaj, z nami publikujesz ogłoszenia bezpośrednio, bez dodatkowych opłat prowizyjnych od sprzedaży czy wynajmu.

Z serwisem www.120portali.pl publikowanie ogłoszeń staje się proste, wygodne i skuteczne. Zarabiaj na zaoszczędzonym czasie i prowizjach. Z nami publikowanie ogłoszeń staje się przyjemnością! 

Aż 120 portali dla Twojego ogłoszenia(oczywiście zależy od wykupionego pakietu)!!!

Tylko ogłoszenia bezpośrednie, bez opłat prowizyjnych od sprzedaży/wynajmu.

Od teraz masz możliwość skorzystać z tej innowacyjnej dodawarki ogłoszeń i już przestać się martwić o ogłoszenie i jego widoczność wraz z Twoim numerem telefonu w treści opisu.

Wyzwanie, jakie masz przy publikacji ogłoszeń nieruchomości w sieci, rozwiążesz z serwisem www.120portali.pl.

Zamieszczaj głoszenia, sprzedawaj/wynajmuj Swoje nieruchomości.

Zarabiaj na czasie i na zaoszczędzonych prowizjach.

Cenimy Twój czas i portfel.