Realizujemy marzenia
Największy portal bezpośrednich ogłoszeń nieruchomości
Dodaj ogłoszenie na 120 portali ogłoszeniowych
...i sprzedaj swoją nieruchomość bez pośredników

Jak dodać ogłoszenie?

Możesz to zrobić za pomocą komputera, tabletu lub telefonu. Użyj przycisku „Dodaj ogłoszenie” na stronie głównej. Wypełnij informacje o nieruchomości, wybierz pakiet, w którym ma się ukazać ogłoszenie, dodaj zdjęcia i dokonaj płatności przez szybkie płatności internetowe Przelewy24 lub tradycyjny przelew bankowy.

 

Po jakim czasie moje ogłoszenie ukaże się na portalach?

Ogłoszenia ukazują się na portalach do 24 godzin, ale w praktyce dzieje się to o wiele szybciej. Czas emisji liczy się od momentu zaksięgowania przez nas opłaty za emisję ogłoszenia.

 

Ile pieniędzy zaoszczędzę dzięki temu, że dodam ogłoszenie za pomocą 120portali.pl?

Zaoszczędzisz przede wszystkim swój cenny czas, bo wpisujesz ofertę tylko raz - w jednym formularzu. Poza tym zaoszczędzisz tysiące złotych unikając tradycyjnych biur pośredników w obrocie nieruchomościami. Biura pobierają zwykle kilka procent od wartości nieruchomości, co często wynosi kilka lub kilkanaście tysięcy złotych.

 

Jak mogę zmienić zdjęcia, cenę lub inne dane w ogłoszeniu?

Wystarczy zalogować się do panelu klienta jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem. Możesz tez zmiany wysłać na adres biuro@120portali i administratorzy serwisu zaktualizują dane w Twoim ogłoszeniu. Nowe dane zostaną automatycznie przesłane na wszystkie portale. Zmiany są oczywiście bezpłatne.

 

Co dzieje się z ogłoszeniem po zakończeniu wybranego okresu?

Ogłoszenie jest automatycznie usuwane z portali po upływie czasu emisji za wybrany pakiet, w który było wyświetlane na portalach. Jeśli sprzedałeś lub wynająłeś nieruchomość – Gratulujemy. Jeśli nie udało się to, możesz wznowić emisję ogłoszenia, klikając w zakładkę PRZEDŁUŻ na stronie głównej